Šviesolaidinis internetas

Greitas, stabilus ir patikimas šviesolaidinis internetas Lietuvoje, kurio sparta siekia net 1 Gb/s. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK šviesolaidinį internetą nemokamai.

Šviesolaidinio interneto planai

Šviesolaidinis internetas
Gauti pasiūlymą

Gauti pasiūlymą

Visi interneto planai

Visi interneto planai

Šviesolaidinis internetas galimas tuose Lietuvos miestuose ir vietovėse, kur yra įdiegti FASTLINK, ir partneriams priklausantys šviesolaidinio interneto tinklai. Priklausomai nuo adreso šviesolaidinio interneto kainos gali neženkliai skirtis.

Patikslinkite savo adresą užpildę užsakymo formą ir FASTLINK specialistai, patikrinę šviesolaidinio interneto technines galimybes jūsų vietovėje, susisiekę pateiks geriausią pasiūlymą.

Šviesolaidinio interneto planai ir kainos

Optimalus
Šviesolaidinis internetas

16.90€ 6.90€ arba 10.90€
per mėn.
wifi

Interneto greitis
iki 100 Mb/s

Spartusis
Šviesolaidinis internetas

19.90€ 8.90€ arba 12.90€
per mėn.
wifi

Interneto greitis
iki 300 Mb/s

Greičiausias
Šviesolaidinis internetas

23.90€ 10.90€ arba 15.90€
per mėn.
wifi

Interneto greitis
iki 1 Gb/s

Visoje Lietuvoje

FASTLINK šviesolaidinį internetą galime pajungti visuose Lietuvos miestuose ir gyvenvietėse, kur yra nutiesti mūsų arba partnerių šviesolaidiniai tinklai.

Patikimas šviesolaidinis tinklas

Paslauga teikiama itin patikimu šviesolaidiniu tinklu: naudojamos optinės – šviesolaidinės linijos.

Interneto greitis siekia 1 Gb/s

Šviesolaidinio interneto greitaveika visoje Lietuvos teritorijoje nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.

Šviesolaidinis internetas - kas tai?

Šviesolaidiniu internetu vadinamas vartotojo pajungimas prie tiekėjo tinklo tam tikslui naudojant šviesolaidinio kabelio skaidulą. Šviesolaidinė stiklo skaidula yra tik plauko storumo, tačiau laikoma absoliučia duomenų perdavimo lydere. Šviesolaidiniai tinklai naudojami visur, kur tik reikalingas itin patikimas ir didelės spartos ryšys. Šviesolaidinio ryšio technologijos šiuo metu yra ne tik interneto, bet ir kitų telekomunikacinių tinklų pagrindas.

Jei paprastais variniais laidais duomenys perduodami elektriniais signalais, šviesolaidžiais perduodami optiniai signalai. Optinio signalo perdavimui per šviesolaidį reikalingas optinis siųstuvas ir optinis imtuvas. Optinio signalo slopinimas optinėse skaidulose žymiai mažesnis ir perduodamų dažnių juosta platesnė nei elektrinio signalo variniuose laiduose. Šios savybės leidžia šviesolaidžiu perduoti signalus didesniais atstumais ir didesne sparta. Ryšio patikimumas naudojant šviesolaidžius yra žymiai didesnis, nes ryšiui sudaryti reikia mažiau tarpinių įrenginių, o perduodamo signalo neįtakoja elektromagnetinė interferencija.

Tiesa, retai apgyvendintose vietovėse interneto tiekėjai neskuba diegti šviesolaidinių tinklų. Nuo miesto atokiau gyvenantiems šviesolaidinio interneto pajungimas gali kainuoti labai brangiai, jei tik jiems skirtas šviesolaidinis kabelis bus tiesiamas kelių kilometrų atstumu.

Jei jūsų gyvenvietėje dar nėra šviesolaidinio tinklo, siūlome išbandyti neribotą mobilų internetą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo skiriasi šviesolaidinis internetas nuo mobilaus? Internetas

Šviesolaidinis internetas nuo mobilaus skiriasi naudojama interneto duomenų perdavimo technologija. Duomenų perdavimas per šviesolaidinę skaidulą (šviesolaidinį kabelį) yra stabilaus ir greito interneto garantas. Mobilaus interneto duomenys yra perduodami radijo ryšiu, todėl duomenų perdavimo greitis daugeliu atvejų priklauso nuo radijo signalo stiprumo svyravimų ir radijo kanalo apkrovos. Jeigu iki jūsų namų jau yra nutiesti šviesolaidinio interneto tinklai, rekomenduojame rinktis fiksuotą šviesolaidinį internetą. Užpildžius anketą, mūsų specialistai patikrina, kokios technologijos ir kokio pralaidumo (greičio) namų internetą galima prijungti konkrečiu adresu.

Gauti pasiūlymą

Ką reiškia spec. planas? TelevizijaTelevizijos paslaugosInterneto paslaugosInternetas

Tai specialusis interneto ir/arba televizijos planas, kuris gali būti įjungtas tik esant techninėms galimybėms. Užsisakius spec. planą FASTLINK specialistai patikrins galimybę (pagal nurodytą adresą) ir su jumis susisieks.

Kur galima naudotis FASTLINK internetu? Interneto paslaugosInternetas

Mobiliuoju internetu galima naudotis visoje Lietuvos teritorijoje, kur tik yra mobilaus 4G arba 5G ryšio signalas. Šviesolaidinį FASTLINK internetą galime pajungti tuose Lietuvos miestuose ir gyvenvietėse, kur yra FASTLINK arba partneriams priklausantys šviesolaidiniai tinklai.

Koks didžiausias FASTLINK interneto greitis? InternetasInterneto greitis

Šviesolaidinio ir mobilaus (5G) interneto greitis gali siekti iki 1 Gb/s. Užpildžius anketą mūsų specialistai patikrina, kokios technologijos ir kokio pralaidumo (greičio) internetą galima prijungti konkrečiu adresu.

Gauti pasiūlymą

Ar galiu išbandyti internetą? PaslaugosInterneto paslaugosInternetas

Taip. Pasirinktas FASTLINK interneto paslaugas po sutarties pasirašymo galite bandyti 14 dienų.

Gauti pasiūlymą

Kaip pasitikrinti interneto greitį / spartą? Interneto paslaugosInterneto greitisInternetas

Savo interneto prieigos ryšio spartą (greitį) galite pasitikrinti pasinaudoję mūsų svetainėje esančia interneto greičio matuokle. Norint tiksliai pamatuoti interneto greitį įrenginyje turi būti išjungtos visos programos. Jei turimo interneto greitis jūsų netenkina, kreipkitės į FASTLINK specialistus.

Interneto greičio matuoklė

Daugiau atsakymų

Daugiau atsakymų

Naujienos

Papildomos nuolaidos senjorams!

Papildomos nuolaidos senjorams!

Puikios naujienos senjorams! Nuo šiol, FASTLINK suteikia iki -20% papildomas nuolaidas interneto ir televizijos planams. Mėgaukitės aukštos raiškos televizija ir sparčiu internetu. Interneto greičio užteks visiems anūkų žaidimams, o televizijos kokybė perteiks ryškiausias spalvas.