Internetas Ukmergėje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Ukmergėje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Ukmergė

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Ukmergės mieste bei Ukmergės rajone. Internetas Ukmergėje ir Ukmergės rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Ukmergėje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Ukmergėje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Ukmergėje (Ukmergės rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Ukmergėje

Ukmergėje ar Ukmergės rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Ukmergėje ir Ukmergės rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Ukmergėje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Ukmergėje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49