Greičio matuoklė

Jeigu jūsų netenkina dabartinis interneto greitis, užpildykite kontaktinę formą ir mes jums pasiūlysime greitesnį interneto planą.

Gauti pasiūlymą

Gauti pasiūlymą

Interneto planai

Interneto planai

Kas gali daryti įtaką greičio matuoklės rezultatams?

Išjungus visas programas – greičio matuoklė parodys gana tikslų rezultatą. Visgi, egzistuoja keli veiksniai, kurie gali pakoreguoti greičio (speed) rezultatus. Kartais dėl rezultatų kaltas ne tiekėjas, kuris siūlo paslaugas, tačiau klientas, kuris jas priima.

  • Greitaveika gali būti matuojama netiksliai tokiu atveju, jeigu tarp jūsų kompiuterio bei maršrutizatoriaus yra didelis atstumas. Siekiant sužinoti tikslią greitaveiką – matuoti geriausia, kai kompiuteris prie maršrutizatoriaus prijungtas laidu.
  • Internetas turi būti matuojamas užsitikrinus palankias sąlygas geram interneto ryšiui. Jeigu prie vieno maršrutizatoriaus yra prijungti net keli veikiantys įtaisai – tai iškraipys rezultatus, kadangi jūsų kompiuteris greičiu dalinsis su kitais įrenginiais.
  • Jeigu jums tiekiamos ir interneto, ir SMART TV paslaugos, matuojant greitį turi veikti tik interneto ryšis. Taigi, prieš pradėdami matuoti interneto greitį, išjunkite visus TV imtuvus.
  • Matuojant interneto greitį taip pat įsitikinkite, kad proceso metu jūsų kompiuteryje nėra atnaujinama programinė įranga, nėra siunčiami jokie papildiniai.
Ką daryti jeigu manęs netenkina interneto greitis?

Jeigu pamatavus interneto greitį matote, kad greitaveika jūsų netenkina, kreipkitės į FASTLINK profesionalus. Išsiaiškinę poreikius mūsų darbuotojai pasiūlys geriausią interneto planą.

Kam reikalinga interneto greičio matuoklė?

Interneto greičio matuoklė – įrankis, kuris padeda pamatuoti išsiunčiamų ir parsiunčiamų duomenų greitį. Kam to reikia? Pirmiausia – siekiant patikrinti, ar interneto tiekėjo žadėtas greitis atitinka realybę. Abu parametrus patikrinti padeda greičio matuoklė.

Dėl kokių priežasčių gali skirtis interneto greičio rezultatai?

Tikslus interneto greitis parodomas tik perkrovus kompiuterį ir maršrutizatorių, modemą. Jeigu norite tiksliai pamatuoti greitaveiką – būtina išjungti visas programas ir naršykles. Paspauskite GO ir netrukus ekrane pamatysite visus reikalingus duomenis.