Internetas Elektrėnuose

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Elektrėnuose jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Elektrėnai

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Elektrėnų mieste bei Elektrėnų apylinkėse. Internetas Elektrėnuose ir apylinkėse tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Elektrėnuose

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Elektrėnuose galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Elektrėnuose (Elektrėnų apylinkėse) pildydami anketą. Patikrinus pajungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Elektrėnuose

Elektrėnuose ar Elektrėnų apylinkėse, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilus 4G, 5G internetas Elektrėnuose ir Elektrėnų apylinkėse prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Elektrėnuose nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Elektrėnuose kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49