Internetas Kretingoje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Kretingoje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

Internetas Kretinga

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Kretingos mieste bei Kretingos rajone. Internetas Kretingoje ir Kretingos rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Kretingoje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Kretingoje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Kretingoje (Kretingos rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Kretingoje

Kretingoje ar Kretingos rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Kretingoje ir Kretingos rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Kretingoje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Kretingoje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49