Internetas Palangoje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Palangoje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Palanga

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Palangos mieste bei Palangos apylinkėse. Internetas Palangoje ir Palangos apylinkėse tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Palangoje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Palangoje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Palangoje (Palangos apylinkėse) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Palangoje

Palangoje ar Palangos apylinkėse, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Palangoje ir Palangos apylinkėse prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Palangoje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Palangoje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49