Internetas Radviliškyje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Radviliškyje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

Internetas Radviliškis

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Radviliškio mieste bei Radviliškio rajone. Internetas Radviliškyje ir Radviliškio rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Radviliškyje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Radviliškyje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Radviliškyje (Radviliškio rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Radviliškyje

Radviliškyje ar Radviliškio rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Radviliškyje ir Radviliškio rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Radviliškyje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Radviliškyje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49