Internetas Panevėžyje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Panevėžyje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

Internetas Panevėžys

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Panevėžio mieste bei Panevėžio rajone. Internetas Panevėžyje ir Panevėžio rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Panevėžyje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Panevėžyje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Panevėžyje (Panevėžio rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Panevėžyje

Panevėžyje ar Panevėžio rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Panevėžyje ir Panevėžio rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Panevėžyje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Panevėžyje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49