Internetas Druskininkuose

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Druskininkuose jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Druskininkai

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Druskininkų mieste bei Druskininkų apylinkėse. Internetas Druskininkuose ir Druskininkų apylinkėse tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Druskininkuose

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Druskininkuose galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Druskininkuose (Druskininkų apylinkėse) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Druskininkuose

Druskininkuose ar Druskininkų apylinkėse, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Druskininkuose ir Druskininkų apylinkėse prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Druskininkuose nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Druskininkuose kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49