Internetas Mažeikiuose

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Mažeikiuose jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Mažeikiai

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Mažeikių mieste bei Mažeikių rajone. Internetas Mažeikiuose ir Mažeikių rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Mažeikiuose

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Mažeikiuose galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Mažeikiuose (Mažeikių rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Mažeikiuose

Mažeikiuose ar Mažeikių rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Mažeikiuose ir Mažeikių rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Mažeikiuose nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Mažeikiuose kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49