Internetas Gargžduose

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Gargžduose jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Gargždai

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Gargždų mieste bei Gargždų apylinkėse. Internetas Gargžduose ir Gargždų apylinkėse tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Gargžduose

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Gargžduose galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Gargžduose (Gargždų apylinkėse) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Gargžduose

Gargžduose ar Gargždų apylinkėse, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Gargžduose ir Gargždų apylinkėse prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Gargžduose nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Gargžduose kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49