Internetas Tauragėje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Tauragėje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

Internetas Taurage

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Tauragės mieste bei Tauragės rajone. Internetas Tauragėje ir Tauragės rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Tauragėje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Tauragėje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Tauragėje (Tauragės rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Tauragėje

Tauragėje ar Tauragės rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Tauragėje ir Tauragės rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Tauragėje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Tauragėje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49