Internetas Visagine

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Visagine jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Visaginas

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Visagino mieste bei Visagino apylinkėse. Internetas Visagine ir apylinkėse tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Visagine

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Visagine galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Visagine (Visagino apylinkėse) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Visagine

Visagine ar Visagino apylinkėse, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G internetas Visagine ir Visagino apylinkėse prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Visagine nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Visagine kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49