Internetas Rokiškyje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Rokiškyje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Rokiškis

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Rokiškio mieste bei Rokiškio rajone. Internetas Rokiškyje ir Rokiškio rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Rokiškyje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Rokiškyje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Rokiškyje (Rokiškio rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Rokiškyje

Rokiškyje ar Rokiškio rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Rokiškyje ir Rokiškio rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Rokiškyje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Rokiškyje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49