Internetas Kėdainiuose

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Kėdainiuose jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Kėdainiai

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Kėdainių mieste bei Kėdainių rajone. Internetas Kėdainiuose ir Kėdainių rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Kėdainiuose

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Kėdainiuose galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Kėdainiuose (Kėdainių rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Kėdainiuose

Kėdainiuose ar Kėdainių rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Kėdainiuose ir Kėdainių rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Kėdainiuose nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Kėdainiuose kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49