Internetas Klaipėdoje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Klaipėdoje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

Internetas Klaipeda

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Klaipėdos mieste bei Klaipėdos rajone. Internetas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Klaipėdoje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Klaipėdoje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Klaipėdoje (Klaipėdos rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Klaipėdoje

Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Klaipėdoje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Klaipėdoje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49