Internetas Marijampolėje

Siūlome spartų, kokybišką ir neribotą internetą Marijampolėje jums ir jūsų šeimai.

Jeigu jūsų netenkina dabartinio interneto tiekėjo paslaugų kokybė – junkitės prie FASTLINK klientų šeimos!

internetas Marijampolė

FASTLINK šviesolaidinis arba mobilusis internetas jau tiekiamas ir Marijampolės mieste bei Marijampolės rajone. Internetas Marijampolėje ir Marijampolės rajone tiekiamas šviesolaidinio arba mobiliojo 4G, 5G ryšio tinklais.

Šviesolaidinis internetas Marijampolėje

Spartaus šviesolaidinio interneto paslaugos Marijampolėje galimos ten, kur yra nutiesti šviesolaidiniai tinklai. Prie šviesolaidinio tinklo gali būti prijungti daugiabučiai ir individualūs namai gyvenvietėse. Jei kyla abejonių dėl šviesolaidinio interneto įjungimo galimybės, pasirinkite pageidaujamą interneto planą ir nurodykite tikslų adresą Marijampolėje (Marijampolės rajone) pildydami anketą. Patikrinus įjungimo galimybę su jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Interneto planai

Mobilusis internetas Marijampolėje

Marijampolėje ar Marijampolės rajone, kur dar nėra įdiegti šviesolaidiniai tinklai, neribotas mobilusis internetas gali būti tiekiamas mobilaus ryšio operatorių tinklais. Mobilusis 4G, 5G internetas Marijampolėje ir Marijampolės rajone prieinamas visur, kur tik veikia mobilusis ryšys. Užsisakykite ir išbandykite FASTLINK mobilųjį internetą Marijampolėje nemokamai!

Interneto planai

Visais klausimais dėl interneto Marijampolėje kreipkitės telefonu:

+370 5 248 44 49