Naujienos

Dėmesio! Klaidinanti informacija.

Dėmesio! Klaidinanti informacija.

FASTLINK vardas buvo panaudotas klaidinančiai informacijai skleisti! Mes šio pranešimo neplatinome, tai trečiųjų asmenų paskleista klaidinanti informacija. Šių prizų nedovanojame! Būkite budrūs.

4 nauji TV kanalai!

4 nauji TV kanalai!

Pradedame dar keturių papildomų kanalų retransliavimą visiems savo klientams. Nuo šiol matysite - 1+1, 1+1 International, Current Time ir Dozhd. Naujausios žinios, laidos ir filmai rusų, anglų ir ukrainiečių kalbomis.

Radijas tavo televizoriuje

Radijas tavo televizoriuje

Įsijunk radiją ir klausyk žinių, savo mėgstamų dainų ar laidų, kur bebūtum ir ką beveiktum. Įsijunk televizijos priedėlį arbą aplikaciją savo išmaniajame įrenginyje. Klausykis savo mėgstamų radijo stočių.

Televizija išmaniajame įrenginyje.

Televizija išmaniajame įrenginyje.

Nuo šiol aukščiausios raiškos 4K išmaniąja televizija gali mėgautis ne tik televizoriaus ekrane, bet ir savo išmaniąjame telefone arba planšetėje. Atsisiųskite Android aplikaciją iš Play Store arba iOS aplikaciją iš Apple Store.

Pagirk klientų aptarnavimą!

Pagirk klientų aptarnavimą!

Mes norime, kad kiekvienas mūsų klientas žinotų vieną paprastą tiesą – mums rūpi! Mums rūpi, ar mes gerai aptarnaujame savo klientus, mums rūpi jūsų nuomonė apie mūsų įmonę ir mūsų klientų aptarnavimą. Dėl to prisijungėme prie projekto pagirkimeaptarnavima.lt.

FASTLINK vaizdo stebėjimo paslauga

FASTLINK vaizdo stebėjimo paslauga

Už patrauklią kainą FASTLINK užtikrina vaizdo stebėjimo kamerų transliuojamo vaizdo nuolatinį stebėjimą, informacijos perdavimą saugos tarnybai, policijai, priešgaisrinei tarnybai, paslaugų civilinę atsakomybę, visapusę sistemos priežiūrą, aukštą vaizdo kokybę visą parą, įrašų saugojimą.