Viešas obligacijų platinimas

Interneto, išmaniosios televizijos, mobilaus ryšio, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas teikianti bendrovė „Consilium optimum” pradeda platinti viešą obligacijų emisiją.

Viešas obligacijų platinimas

Pasitelkiant šią finansavimo priemonę planuojama pritraukti 5 mln. eurų investicijų. Platinimo etapas pradedamas balandžio 30 dieną ir tęsis iki gegužės 16 dienos.

Pritrauktos lėšos bus panaudotos veiklos plėtros finansavimui. Taip pat pasiliekama galimybė dalį pritrauktų lėšų panaudoti esamos banko paskolos refinansavimui.

Bendrovė paslaugas teikia visoje Lietuvoje:

  • teikia 4K (UHD) turinį klientams;
  • turi nuosavas TV, OTT aplikacijas, nuosavą telekomunikacijų, CDN tinklą, nuosavą TV ir kito vaizdo turinio formavimo įrangą.

Įmonė yra sukūrusi automatizuotas klientų valdymo sistemas ir yra visiškai nepriklausoma telekomunikacinių paslaugų tiekėja.

Susiję dokumentai

Viešo obligacijų platinimo aprašymas (LT) (EN)

Obligacijų siūlymo informacinis dokumentas (LT) (EN)

2023 m. finansinės ataskaitos (LT) (EN)

2022 m. finansinės ataskaitos (LT, EN)

2021 m. finansinės ataskaitos (LT) (EN)

UAB Consilium optimum įstatai (LT, EN)

Kaip investuoti?

Norite investuoti – kreipkitės į Jūsų vertybinių popierių sąskaitą tvarkančią finansų maklerių įmonę / banką dėl investavimo pavedimo pateikimo.

Jeigu neturite su Lietuvoje veikiančiu finansų tarpininku sudarytos investicinių paslaugų sutarties, palikite savo kontaktus pateiktoje formoje ir su Jumis susisieks „Orion“ investicijų konsultantas.

Investicijos detalės

Platinamos obligacijų emisijos dalies suma Emisijos trukmė Metinės palūkanos Kuponų mokėjimai Minimali investicijos suma
5 mln. EUR 3 metai 12% Ketvirtiniai 1000 EUR

„Orion Securities“ siūlo prieš priimant investicinį sprendimą pasitarti su Jūsų finansų konsultantu bei įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas ir/ar kitas Jums reikšmingas aplinkybes.