Atsiliepimai

Nesitikėjau, kad kuri nors įmonė už tokias kainas vis dar teikia internetą, nustebino. Šaunuoliai! Matosi, kad dirba ne sau, o klientams.

2021-02-18, Andrius

Ačiū už greitą ir operatyvų problemos sprendimą.

2021-06-10, Romualdas

Ne pirmus metus bendradarbiaujame su Fastlink įmone, kainos ir kokybės santykis tikrai labai geras. Rekomenduoju visiems naudotis jų paslaugomis, turi ką pasiūlyti. Vien dėl kanalų paketų ir papildomų siūlomų paslaugų verta atkreipti dėmesį.

2021-09-21, Mindaugas

Turime televizija, sutartį pasirašėme gan neseniai, patiko kanalų atsukimo laikotarpis, įvairovė ir žinoma kokybė, 4K televiziją tai kažkas vau!

2022-01-06, Lina

Norėčiau padėkoti ir kartu pagirti Jūsų vadybininkę Viktoriją - be galo malonus, dalykiškas bendravimas, atsakė į visus klausimus, net nežinau kaip bet įsiūlė ir dar vieną sutartį. Net pavydu tokio darbuotojo!

2022-03-14, Viktorija

Norėčiau palikti fantastišką atsiliepimą apie įmonės darbuotojus, su kuriais teko susidurti. Visų pirma - vadybininkas Martynas. Puikiai suderinta sutartis, kokybiškai ir greitai paaiškintos sąlygos, iškilus klausimams atsakė į juos visus. Negana to, viso pokalbio metu labai maloniai bendravo. Atvykę meistrai į vietą viską padarė greitai ir kokybiškai, paklausus klausimų apie teikiamas paslaugas atsakė taip, jog tokius atsakymus būtų drąsiai galima dėti į vadovėlį "Kaip padaryti savo klientus laimingus". Puikus pavyzdys kaip turi dirbti komanda! Tik geriausi atsiliepimai, ačiū už internetą!

2022-03-12, Justas

Naudoju televiziją per priedelį, tai viskas sklandžiai veikia, HD kokybės archyvai, nereikia būtinai prisirišti prie Fastlink interneto, todėl naudoju sodyboje per mobilų internetą. Labai gera idėja isirašyti fastlink tv programėlę tiesiogiai smart televizoriuje (konkurentai siūlo proramėles tik telefonuose). Nereikia apsikarstyti priedeliais, gali naudoti keletoje televizorių, vienas valdymo pultelis. Skamba puikiai, bet realybėje ant aukštos klasės LG Oled tv ir su geru interneto greičiu, programėlės valdymas yra super sulėtintas, o reklamų prasukimas archyvuose išvis sunkiai imanomas. Sutikčiau mokėti daugiau už tv app'są, bet reikia patobulinti.

2022-07-12, Rimas

Daug konsultantų ir visiems pusvalandžio bėgyje pasakoti tą pačią problemą. Verta atidžiau fiksuoti kas pasakojama.

2022-11-11, Inga

Viskas ok.

2022-12-14, Žilvinas

Mandagus aptarnavimas, protingi patarimai. Gerai dirba žmonės.

2022-12-05, Rimantas

Didelis kanalų pasirinkimas, 2 savaičių archyvas, kokybė super. Visiems rekomenduoju.

2022-07-07, Sergej

Labai fainas vadybininkas, kultūringas, išaiškina viską, labai jam ačiū!!!

2023-01-03, Viktoras

Pastaruoju metu vakarais vis dinginėja internetas, nors jau ne pirmas kartas, dasiskambint neįmanoma, nekelia, kitą dieną perskambina, bet tai kas iš to kai internetas dingsta vakarais po valandą.

2023-01-18, Ingrida

Daug konsultantų ir visiems pusvalandžio bėgyje pasakoti problemą. Verta atidžiau fiksuoti kas pasakojama.

2023-03-07, Inga S