Atsiliepimai

Nesitikėjau, kad kuri nors įmonė už tokias kainas vis dar teikia internetą, nustebino. Šaunuoliai! Matosi, kad dirba ne sau, o klientams.

2021-02-18, Andrius

Ačiū už greitą ir operatyvų problemos sprendimą.

2021-06-10, Romualdas

Ne pirmus metus bendradarbiaujame su Fastlink įmone, kainos ir kokybės santykis tikrai labai geras. Rekomenduoju visiems naudotis jų paslaugomis, turi ką pasiūlyti. Vien dėl kanalų paketų ir papildomų siūlomų paslaugų verta atkreipti dėmesį.

2021-09-21, Mindaugas

Turime televizija, sutartį pasirašėme gan neseniai, patiko kanalų atsukimo laikotarpis, įvairovė ir žinoma kokybė, 4K televiziją tai kažkas vau!

2022-01-06, Lina

Norėčiau padėkoti ir kartu pagirti Jūsų vadybininkę Viktoriją - be galo malonus, dalykiškas bendravimas, atsakė į visus klausimus, net nežinau kaip bet įsiūlė ir dar vieną sutartį. Net pavydu tokio darbuotojo!

2022-03-14, Viktorija

Norėčiau palikti fantastišką atsiliepimą apie įmonės darbuotojus, su kuriais teko susidurti. Visų pirma - vadybininkas Martynas. Puikiai suderinta sutartis, kokybiškai ir greitai paaiškintos sąlygos, iškilus klausimams atsakė į juos visus. Negana to, viso pokalbio metu labai maloniai bendravo. Atvykę meistrai į vietą viską padarė greitai ir kokybiškai, paklausus klausimų apie teikiamas paslaugas atsakė taip, jog tokius atsakymus būtų drąsiai galima dėti į vadovėlį "Kaip padaryti savo klientus laimingus". Puikus pavyzdys kaip turi dirbti komanda! Tik geriausi atsiliepimai, ačiū už internetą!

2022-03-12, Justas