Televizija išmaniajame įrenginyje - TV programėlė

Aukščiausios raiškos 4K išmanioji televizija ne tik televizoriaus ekrane, bet ir išmaniajame telefone arba planšetėje.

Kaip žiūrėti TV telefone, planšetėje ar "smart" televizoriuje be papildomos įrangos? Laisvai! Televiziją internetu galima žiūrėti į išmanųjį įrenginį įdiegus FASTLINK TV išmaniosios televizijos programėlę!

FASTLINK TV programėlė (aplikacija) gali būti įdiegta į "Android", "iOS" operacines sistemas turinčius išmaniuosius telefonus, planšetes, o taip pat "Samsung" (Tizen), "LG" (webOS), "AndroidTV" (SONY, PHILIPS ir kt.) televizorius.

Įsidiekite TV programėlę į savo išmanųjį įrenginį, susikurkite paskyrą užpildydami regstracijos anketą ir net 30 dienų FASTLINK TV aplikaciją bandykite NEMOKAMAI!

Kurti paskyrą


Kaina Kanalų skaičius Įrenginių skaičius
Pirmos 30 dienų 0 eur/mėn virš 70 iki 4
Po 30 dienų 0 eur/mėn 20 iki 4
Po 30 dienų „Fastlink“ klientams 0,99 eur/mėn virš 70 iki 4
Po 30 dienų naujiems klientams 3,90 eur/mėn virš 70 iki 4


tv programele telefone planseteje

FASTLINK TV programėlė "Android" ir "iOS" telefonams, planšetėms

Įsidiekite mūsų TV programėlę telefone arba planšetėje norėdami turėti internetinę televiziją visur su savimi. Taip nepraleisite Jums svarbių laidų, sporto varžybų ir kito tiesiogiai transliuojamo bei archyvuose saugomo TV turinio. Atostogaujant, pramogaujant, ar bet kokioje išvykoje, kur nėra televizoriaus, išmanioji televizija bus šalia. FASTLINK išmanioji televizija veiks ir ten, kur yra prastesnis interneto ryšys. Mūsų IP televizijos vaizdo ir garso transliacijai naudojama prie interneto kokybės prisitaikanti "Adaptive bitrate streaming" technologija.

Įsidiekite TV programėlę į savo išmanųjį įrenginį ir užpildykite regstracijos anketą.

Po registracijos 30 dienų galėsite matyti visus FASTLINK transliuojamus televizijos kanalus, o vėliau, net 20 TV kanalų galėsite žiūrėti nemokamai.
tv programele televizoriuje

FASTLINK TV programėlė televizoriams su "AndroidTV", "webOS", "Tizen"

Jeigu turite išmanųjį televizorių „Samsung“ („Tizen“), „LG“ („webOS“) ar „SONY“, „PHILIPS“ ir kt. („AndroidTV“), mūsų tiekiamos internetinės televizijos žiūrėjimui pakaks televizoriuje įdiegtos FASTLINK TV programėlės. Jokios kitos įrangos nereikės.

Įsidiekite TV programėlę į savo televizorių (ieškokite programėlės pavadinimu "Fastlink TV") ir susikurkite paskyrą užpildydami registracijos anketą.

Po registracijos 30 dienų galėsite matyti visus FASTLINK transliuojamus televizijos kanalus, o vėliau, net 20 TV kanalų galėsite žiūrėti nemokamai.

TOP
Sveiki, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, jeigu sutinkate - spauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau.
Privatumo politika