Paieška

Privatiems        Verslui         

DRAUGAUKIME                  +370 5 248 44 49     MANO FASTLINK

 

Telefonija

 

 

Planas MINI Planas KALBANTIEMS Išmanioji telefonija
Mažiausias abonentinis mokestis! Iki 289 min. nemokamų pokalbių! Mažiausi pokalbių tarifai!
Plano mėnesinis mokestis 1,68 Eur/mėn. Plano mėnesinis mokestis 5,99 Eur/mėn. Plano mėnesinis mokestis nuo 15 Eur/mėn.

Tarifai: vietiniai 0,022 Eur/min.
Tarifai: mobilusis 0,045 Eur/min.

Tarifai: vietiniai 0,017 Eur/min.
Tarifai: mobilusis 0,045 Eur/min.

Tarifai: vietiniai 0,01 Eur/min.
Tarifai: mobilusis 0,02 Eur/min.
Tarifai:
tarptautiniai

 

Balso meniu arba IVR (Interactive Voice Response) – tai vienas svarbiausių Fastlink telefonijos funkcionalumų, leisiantis skambintojams sąveikauti su Fastlink telefonija, spaudžiant mygtukus jų prietaisuose. Tai reiškia, kad skambintojai gali nustatyti savo skambučių kreipties kelią ir nukreipti juos atitinkamiems vadybininkams arba skyriams ir gauti informaciją, kurią pageidauja, 24 valandas per parą, be būtinybės mokėti už brangias paslaugas, teikiamas etatinių vadybininkų. Verslo atžvilgiu, Balso meniu įdiegimas gali pagerinti Kliento patirties kokybę ir sumažinti su vykdoma veikla susijusias išlaidas. 
Fastlink telefonija leidžia pritaikyti Balso meniu įrašant arba įkeliant iš anksto įrašytas žinutes, kurios yra leidžiamos skambintojams. Paprastai, panašaus pobūdžio pranešimas įtraukia informaciją, susijusią su vidiniais numeriais ir sujungimu su žmonėmis arba skyriais.
Skambučių įrašymas leidžia Jums be jokių pašalinių garsų įrašyti telefono skambučius realiu jų laiku. Skambučio turinys yra siunčiamas į iš anksto numatytą el. pašto adresą kaip balso failo prisegtukas, pasibaigus kiekvienam iš skambučių. Skambučių įrašymas gali būti naudingas daugelyje situacijų, tokių kaip - skambučių atkūrimas esant teisiniam pagrindui ar kitoms priežastims, panaudojimas kaip mokymo medžiagos, ruošiant personalą darbui, Klientų aptarnavimo kokybės gerinimo bei reguliacinių reikalavimų atlikimo tikslais.
Laiko parinkties nustatymas leidžia nurodyti, kur skambutis turi būti nukreiptas tam tikru dienos metu/tam tikrą savaitės dieną. Daugelis verslų turi personalo darbuotojus, kurie yra prieinami tik tam tikru dienos metu arba yra skirtingose laiko juostose. Pavyzdžiui, Jūs galite turėti Skambučių centrą, kuris vykdo savo veiklą standartinėmis verslui darbo valandomis ir dar vieną, kuris apdoroja skambučius po darbo valandų ir savaitgaliais. Laiko parinkties nustatymo funkcija automatiškai nukreips skambučius pagal Jūsų numatytus nustatymus, tokiu būdu ženkliai padidės Jūsų organizacijos efektyvumo rodiklis.
Skambintojų ID kreipties kelio funkcija leidžia nukreipti įeinančius skambučius atitinkamiems darbuotojams į balso meniu parinktis ar verslo lokalizaciją, priklausomai nuo telefono numerio ar kodo. Pavyzdžiui, Jūs galite norėti, kad tam tikro Kliento skambučiai būtų nukreipti į Jūsų mobilųjį telefoną arba pardaviminiai skambučiai iš skirtingų pagal geografinį išdėstymą vietovių būtų automatiškai nukreipiami vietiniams pardavimo vadybininkams.
Balso paštas - tai pašto dėžutė, kurioje skambintojai gali palikti žinutes, panašiai kaip namuose naudojamas balso atsakiklis. Fastlink atveju, įrašyti pranešimai yra nedelsiant nukreipiami kaip balso failo prisegtukas elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte, taip leidžiant Jums atkurti balso pranešimus bet kur, kur tik esate.
Fastlink telefonija suteikia Jums galimybę įrašyti arba įkelti iš anksto įrašytus pranešimus, kurie yra leidžiami skambintojams, kai Jūs negalite atsiliepti į skambutį. Šioje žinutėje skambintojui gali būti pateikiamos instrukcijos, tokios kaip: "Palikite balso pranešimą" arba gali būti pateikiami kiti galimi pasirinkimai, tokie kaip: alternatyvus kontaktinių telefono numerių sąrašas.
Fakso paslauga leidžia gauti ir persiųsti fakso pranešimus elektroninio pašto adresu.
Pranešimai primena Jums apie turimus įvykius Fastlink telefonijos sistemoje, tokiu būdu Jūs galite tinkamai valdyti šiuos įvykius ir perimti visišką balso sistemos kontrolę. Pavyzdžiui, Jūs galite norėti, kad Jums būtų pranešta apie naujas žinutes balso pašte, kai naujas skambintojas prisijungia prie konferencijos arba kai yra gaunamas faksas.
Jūs taip pat galite pasirinkti būdą, kuriuo Jums bus siunčiami pranešimai su priminimais, SMS žinute arba el. paštu. Be to, Fastlink telefonija leidžia Jums pateikti iš anksto paruoštą pranešimo tekstą, kuris įtraukia “automatiškai-pildomus” laukus, tokius kaip skambintojo numeris arba numerį, į kurį yra skambinama.
Laukimo zonos funkcija leidžia Jums suvaldyti ir apdoroti didelį kiekį įeinančių skambučių (pvz. Skambučių centre). Paprastai, skambinantys asmenys nori būti sujungti su tam tikru skyriumi, tokiu kaip pardavimų arba palaikymo. Įeinantys skambučiai yra rikiuojami laukimo zonoje, o vėliau perskirstomi vadybininkams, prisijungusiems prie sekos. Naudodamiesi Fastlink telefonija, šie vadybininkai gali būti paskirstyti vietoje arba dirbti nuotoliniu būdu, jie netgi gali gauti skambučius kelionės metu.
Laukimo eilės atlieka kritiškai svarbią ir daugelyje verslų reikalingą funkciją, todėl turi būti funkcionalios ir lanksčios. Naudojantiems laukimo zonos paslaugą Fastlink, siūlome rinktis iš žiedinių strategijų, kurios yra naudojamos apibrėžti kokiu būdu skambučiai yra paskirstomi tarp sekos narių, kaip yra priskiriamos muzikos laukiantiems paleidimo funkcijos arba kitokio pobūdžio pranešimai eilėje besirikiuojantiems skambintojams, o taip pat kaip yra konfigūruojamas laikmatis, nurodantis maksimalų laiką, kurį skambintojas gali praleisti laukimo zonoje iki kol skambutis bus nukreiptas į balso paštą.
Konferencijų kambario funkcija leidžia 10 žmonių grupei dalyvauti skambutyje, sukuriant virtualų susitikimų kambarį. Kiekvienas konferencijos dalyvis turi galimybę pasireikšti ir išklausyti kitus grupės narius, kiekvienam yra suteikiama galimybė dalyvauti tokiuose įvykiuose, kaip mokymai ir komandiniai susitikimai.
Fastlink telefonija įtraukia integruotas konferencijų savybes, leidžiančias Jums rengti konferencijas, neįtraukiant į tai trečiosios šalies tiekėjų. Konferencijos yra lengvai organizuojamos, leidimas dalyvauti rengiamoje konferencijoje yra suteikiamas dalyviams, kurie gavo atitinkamą PIN kodą prieš prisijungiant prie konferencijos.

 

Užsakyti paslaugą 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti