Paieška

Privatiems        Verslui         

DRAUGAUKIME                  +370 5 248 44 49     MANO FASTLINK

 

Paslaugos privalumai

 
Fastlink TV tai naujos kartos išmanioji televizija, kitaip vadinama IPTV (internetinė televizija) teikiama IP tinklais, įgauna vis didesnį populiarumą, kadangi didėjant interneto spartai galima mėgautis didesnės raiškos  Full HD ir 4K ULTRA HD televizijos kokybe. Fastlink savo klientams siūlo iki 100 TV programų pagrindiniame ir papildomuose rinkiniuose su galimybe atsisukti mėgstamas programas ir žiurėti jas sau patogiausiu laiku.
Geriausios kokybės 4K ULTRA HD išmaniąją televiziją galite užsakyti jau dabar.
 
Kodėl Fastlink išmanioji televizija yra pranašesnė? Nes ji turi daugiau privalumų!
 

4K kanalai.  Aukščiausia raiška Lietuvoje. 4K ULTRA HD turinį Fastlink pasileido pirmieji! 2017 metų lapkričio 21 per pasaulinę televizijos dieną Fastlink įžengė į naują erą! (skaitykite čia)

 
Paslaugos prieinamumas. Fastlink televizija transliuojama IP tinklais ir yra teikiama visuose namuose, kuriuos Fastlink pasiekia šviesolaidiniu, DSL, 4G arba wi-fi interneto ryšiu.
Daugiau TV programų. IPTV tinkle galime pasiūlyti platesnį asortimentą pažintinių, filmų, vaikų, sporto, muzikos, žinių, suaugusių, HD, 4k UHD, anglų, vokiečių, rusų, lenkų  bei kitų grupių ir tematinių programų. Užsisakę paslaugą matysite iki 100 TV programų pagrindiniame ir papildomuose rinkiniuose.
Kelios kalbos. Daugelyje TV programų galite pasirinkti transliacijos kalbą (anglų, gruzinų, ispanų, lenkų, prancuzų, rusų, vokiečių ir kitų kalbų).
Subtitrai. Galimybė pasirinkti subtitrus, jeigu jie yra transliuojami pasirinktoje TV programoje.
Aukšta garso ir vaizdo kokybė. "Fastlink TV" teikiamas skaitmeniniu tinklu, todėl skirtingai, nei analoginis, skaitmeninis signalas atsparesnis trikdžiams ir Jūs gaunate kokybiškesnę paslaugą.
Lengva ir paprasta įdiegti. Nereikia daryti remonto ir vestis naujus kabelius - Fastlink televizijos klientai išmaniąją Fastlink televiziją gali priimti tais pačiais interneto ( utp ) kabeliais bei wifi tinklu. Jums belieka prijungti IPTV priedėlį į tinklą, prie televizoriaus ir interneto.
Programų įrašai ir Elektroninis programų gidas (EPG). Tai yra išmanios televizijos funkcija, kuri leidžia vartotojui pamatyti kanalų programų aprašymą. Kas buvo, kas bus ir kas yra rodoma šiuo metu su detaliuoju aprašymu (aktoriai, žanras, išleidimo data ir ištrauka). Taip pat, kai kurias programas galima sustabdyti, atsukti atgal ir žiūrėti jums patogiu laiku. Išplėstinė (EPG) funkcija leis Jums ne tik sužinoti reikiamos laidos arba filmo pavadinimą, bet ir mėgautis Jų aplikacijomis.
Apsauga nuo vaikų. Galimybė apriboti prieigą prie netinkamų programų, apsaugodami kanalus prieigos slaptažodžiu arba programų paslėpimu iš programų sąrašo.
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti