Televizija - Paslaugos privalumai

FASTLINK TV - tai naujos kartos išmanioji televizija, kitaip vadinama IPTV (internetinė televizija), teikiama IP tinklais.

Didėjant interneto spartai greitai populiarėja ir IPTV, nes internetu transliuojamos išmaniosios TV technologija žiūrovui leidžia ne tik mėgautis didelės raiškos (Full HD, 4K ULTRA HD) skaitmeninės televizijos kokybe, tačiau kartu suteikia įvairius įrankius šios televizijos turinio, ir su juo susijusios informacijos valdymui.

Kodėl FASTLINK išmanioji internetinė televizija?

Nes mūsų išmanioji televizija turi daug privalumų!

FASTLINK savo klientams siūlo virš 100 išmaniosios televizijos kanalų pagrindiniame ir papildomuose TV kanalų rinkiniuose su galimybe mėgstamų programų įrašus žiūrėti sau patogiu laiku.

TV kanalai 4K raiška (4K kanalai)

Aukščiausia išmanios televizijos raiška Lietuvoje. 4K ULTRA HD turinį FASTLINK paleido pirmieji! 2017 metų lapkričio 21, per pasaulinę televizijos dieną, FASTLINK įžengė į naują erą!

Aukšta garso ir vaizdo kokybė

FASTLINK išmanioji televizija tiekiama skaitmeniniu formatu. Skaitmenizuotas signalas, lyginant su analoginiu, yra atsparesnis elektromagnetiniams trikdžiams, todėl skaitmeninės televizijos garso ir vaizdo kokybė yra aukštos kokybės.

Prisitaikantis vaizdas ir garsas

Mūsų išmanioji televizija prisitaiko prie turimo interneto greičio ir įrenginio parametrų (adaptive bitrate stream). Jei interneto ryšys suprastėja ir sumažėja ryšio kanalo pralaidumas, televizijos vaizdas ir garsas išlieka, tik kiek prastesnės kokybės.

Internetinės televizijos prieinamumas

Išmanioji televizija transliuojama IP (interneto) tinklais ir gali būti teikiama visur, kur tik yra kabelinis, šviesolaidinis, DSL, mobilusis 4G arba bevielis wi-fi interneto ryšys.

Daugiau televizijos kanalų

IPTV tinkle galime pasiūlyti platų televizijos turinio asortimentą: pažintiniai, žinių, sporto, muzikos, filmų vaikams ir suaugusiems kanalai transliuojami HD ir 4K UHD raiškomis, įgarsinti lietuvių, anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis. Užsisakę išmanios internetinės televizijos paslaugą matysite virš 100 TV kanalų pagrindiniame ir papildomuose televizijos kanalų rinkiniuose.

Galimybė pasirinkti kalbą

Daugelis išmaniosios TV programų yra įgarsintos skirtingomis kalbomis ir leidžia žiūrovui pasirinkti garso takelį pageidaujama kalba - anglų, gruzinų, ispanų, lenkų, prancūzų, rusų, vokiečių ir kt.

Subtitrai

Yra galimybė įjungti subtitrus originalo, arba vertimų kalbomis, jeigu jie transliuojami pasirinktame kanale, pasirinktoje TV programoje.

Lengva ir paprasta įdiegti

Nereikia daryti remonto ir tiesti naujų TV kabelių. FASTLINK klientai išmaniosios televizijos signalus gauna internetu ir tam tikslui užteks internetui naudojamo kabelinio (UTP), wi-fi arba mobilaus interneto.

Programų įrašai ir elektroninis programų gidas (EPG)

Tai yra išmanios televizijos funkcija leidžianti matyti kanalų programų aprašymą - kas buvo, kas bus ir kas šiuo metu rodoma (aktoriai, žanras, išleidimo data, ištrauka). Išplėstiniame EPG matomi paveiksliukai, vertinimai, yra išankstinės peržiūros funkcija (preview). Kai kurias programas galima sustabdyti, atsukti atgal ir žiūrėti jums patogiu laiku. Prasukimas turi vaizdo išankstinės peržiūros funkciją (preview).

Apsauga nuo vaikų

Yra galimybė riboti prieigą prie tam tikrų internetinės televizijos programų apsaugant jas slaptažodžiu arba tų programų paslėpimu bendrame programų sąraše.

TOP
Sveiki, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, jeigu sutinkate - spauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau.
Privatumo politika