Paslaugos privalumai

Taupykite laiką ir pinigus jau šiandien, užsisakydami FastLink interneto paslaugas.

Fastlink interneto privalumai:

Interneto planaiKokį internetą rinktis?

Internetas tai pasaulinis tinklas, tarpusavyje apjungiantis tūkstančius mažesnių, dažniausiai regioninių ir privačių, kompiuterinių tinklų. Pasirinkę interneto tiekėja esate prijungiami prie jam priklausančio arba nuomojamo tinklo, kuris sujungtas su kitų tiekėjų tinklais visame pasaulyje. Taigi, kokį internetą rinktis?

Interneto greitis ir kokybė daugeliu atvejų priklausys nuo jungties su tiekėjo tinklu, pačio tinklo kokybės, tarptinklinio pralaidumo ir apkrovos. Interneto tiekėjai vartotojų pajungimui naudoja skirtingas laidines ir bevieles technologijas. Internetas klientams gali būti teikiamas variniais arba šviesolaidiniais kabeliais, mobiliuoju arba palydoviniu radijo ryšiu. Kiekviena interneto duomenų perdavimui skirta technologija turi privalumų ir trūkumų.

Šviesolaidinis internetas - kas tai?

Šviesolaidiniu internetu vadinamas vartotojo pajungimas prie tiekėjo tinklo tam tikslui naudojant šviesolaidinio kabelio skaidulą. Šviesolaidinė stiklo skaidula yra tik plauko storumo, tačiau laikoma absoliučia duomenų perdavimo lydere. Šviesolaidiniai tinklai naudojami visur, kur tik reikalingas itin patikimas ir didelės spartos ryšys. Šviesolaidinio ryšio technologijos šiuo metu yra ne tik interneto, bet ir kitų telekomunikacinių tinklų pagrindas.

Jei paprastais variniais laidais duomenys perduodami elektriniais signalais, šviesolaidžiais perduodami optiniai signalai. Optinio signalo perdavimui per šviesolaidį reikalingas optinis siųstuvas ir optinis imtuvas. Optinio signalo slopinimas optinėse skaidulose žymiai mažesnis ir perduodamų dažnių juosta platesnė nei elektrinio signalo variniuose laiduose. Šios savybės leidžia šviesolaidžiu perduoti signalus didesniais atstumais ir didesne sparta. Ryšio patikimumas naudojant šviesolaidžius yra žymiai didesnis, nes ryšiui sudaryti reikia mažiau tarpinių įrenginių, o perduodamo signalo neįtakoja elektromagnetinė interferencija.

Tačiau retai apgyvendintose vietovėse interneto tiekėjai neskuba diegti šviesolaidinių tinklų. Nuo miesto atokiau gyvenantiems šviesolaidinio interneto pajungimas gali kainuoti labai brangiai, jei tik jiems skirtas šviesolaidinis kabelis bus tiesiamas kelių kilometrų atstumu. Patiems pajungti šviesolaidžio irgi nepavyks, nes optinių skaidulų ir specialių antgalių sujungimui reikalinga brangi specializuota suvirinimo technika.

TOP
Sveiki, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, jeigu sutinkate - spauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau.
Privatumo politika