Paieška

Privatiems        Verslui         

DRAUGAUKIME                  +370 5 248 44 49     KLIENTŲ ZONA

 

Karjera

 


Jeigu Jus domina darbas mūsų įmonėje ir manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus, savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką (kuriame prašome nurodyti priežastis, kodėl norėtumėte dirbti būtent šioje įmonėje), prašome mums atsiųsti elektroniniu paštu cv@fastlink.lt

Personalo politika

Visada supratome, kad įmonės ir sėkmingo verslo esmė yra aukštos kvalifikacijos ir profesinės kultūros kolektyvas. Mūsų personalas – tai specialistų vieninga komanda, siekianti profesinio ir asmeninio tobulėjimo. Mes sutelkiame savo jėgas aukštos kultūros kolektyvo išugdymui ir skatiname tiksliai įvertinti įmonės specifiką bei interesus.
Investuojame į mūsų darbuotojus tiek tiesiogiai – siųsdami juos į seminarus, konferencijas bei sudarydami jiems sąlygas maksimaliai pasinaudoti firmos ištekliais. Darbuotojai yra nuolatos apmokomi ir vertinami pagal tarptautinių specializuotų asociacijų rekomenduojamus testus, ypatingą dėmesį skiriant kompetencijoms, kurias privalo turėti ryšio paslaugų teikėjas.
Taigi darbo mūsų firmoje laikas yra nuolatinio darbuotojų profesionalaus augimo laikotarpis, apimantis tiek praktinį, tiek ir teorinį tobulėjimą. Augant darbuotojo kvalifikacijai ir gebėjimams atlikti sudėtingesnius projektus, didėja ir darbuotojo atlyginimas.

 

KONTAKTAI  APIE MUS  PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS 
 
smart foreash